PROSYNT s.r.o. ...
O spoločnosti IGOL ...
Produkty ...
Osobné automobily...
Nákladné automobily...
Motocykle...
Mobilné a poľnohospodárske stroje...
Ostatné výrobky...
Galéria fotografií...
Napíšte nám...

             Mazivá pre motocykle.

            OLEJE PRE ŠTVORTAKTY           oleje pre dvojtakty         ostatné mazivá             

IGOL PROPULS RACING

IGOL PROPULS RACING

SAE 10W-50
API SG, JASO MA

Originálne zloženie umožňuje tomuto špeciálnemu syntetickému (100% Ester synthesis) motocyklovému motorovému oleju optimalizovať výkon a zaistiť mazanie aj za nejnáročnejších prevádzkových podmienok motocyklového športu. Špeciálny esterový základový olej a progresivne zloženie aditiv zaručuje extrémnu stabilitu mazacího filmu. Je vhodný pre vysoko zaťažené štvortaktné motory závodných a športových motocyklov všetkých kategórií.

IGOL PROPULS ROADSTER

IGOL PROPULS ROADSTER

SAE 10W-40, 15W-50
API SG, JASO MA

Motocyklové motorové oleje ojedinelých vlastností na báze špeciálnych základových olejov (semi-synthetic Ester). Obsah esterových základových olejov na báze vybraných typov aditiv výrazne zlepšuje stabilitu mazacieho filmu. Tieto oleje sú vhodné pre velmi zaťažené štvortaktné motory motocyklov rôzných kategorií, najmä pre stredne a vysoko zaťažené roadstery.

IGOL PROPULS CLASSIC

IGOL PROPULS CLASSIC

SAE 15W-40
API SG, JASO MA

Klasický motocyklový motorový olej. Štandardné zloženie základových olejov spolu s výkonnými aditivami zaručuje veľmi dobré mazacie a termooxidačné vlastnosti. Je vhodný pre štandardne zaťažené štvortaktné motory motocyklov vštkých kategórií, vrátane motocyklov s integrovanou prevodovkou.

IGOL PROPULS ROAD SCOOTER

IGOL PROPULS ROAD SCOOTER

SAE 10W-40
API SG, JASO MA

Špeciálne motocyklové motorové oleje pre moderné výkonné skútre. Originálne zloženie základových olejov a výkonných aditív zaručuje vysokú stabilitu mazacieho filmu a vysokou oxidačnou stabilitou. Sú vhodné pre vysoko zaťažované štvortaktné motory skútrov s automatickou prevodovkou a vysokou prevádzkovou teplotou.

             OLEJE PRE DVOJTAKTY           oleje pre štvortakty         ostatné mazivá              

IGOL PROPULS COMPETITION STS-R

IGOL PROPULS COMPETITION STS-R

SAE 40
API TC, TSC3+

Syntetický (100% Ester synthesis) motocyklový motorový olej splňujúcí nejnáročnejšie požiadavky motocyklového sportu. Originálna formula se vyznačuje excelentnou termooxidačnou stabilitou a veľmi dobrými protioderovými vlastnosťami chrániacimi piestovú časť motora. Kvôli jednoduchej identifikácii je červenej farby. Je kompatibilný so všetkými typmi palív. Je vhodný pre vysoko zaťažené, vysokootáčkové dvojtaktné motory závodných a športových motocyklov všetkých kategorií. Doporučené miešanie je v rozsahu 1% až 3% podľa typu použitia.

IGOL PROPULS RACING STS

IGOL PROPULS RACING STS

API TC+, TSC3+

Syntetický (Ester base) motocyklový motorový olej jedinečných vlastností a optimálního výkonu. Špeciálna formula se vyznačuje vysokou termooxidačnou stabilitou a veľmi dobrými protioderovými vlastnosťami. Pre jednoduchšiu identifikáciu je modrej farby. Je kompatibilný so všetkými typmi palív najmä bezolovnatými a so všetkými mazacími systémami dvojtaktných motorov. Je vhodný pre vysoko zaťažené, vysokootáčkové dvojtaktné motory najmä športových motocyklov všetkých kategorií. Doporučené miešanie je v rozsahu 2% až 4% podľa typu použitia.

IGOL PROPULS SCOOTER 2T

IGOL PROPULS SCOOTER 2T

API TC+, TSC3+, JASO FC

Mimoriadne výkonný polosyntetický motocyklový motorový olej pre dvojtaktné motory skútrov. )Speciálne pripravená formula se vyznačuje veľmi nízkimi emisiami výfukových plynov pre mestskú prevádzku. Je kompatibilný so všetkými typmi palív, najmä bezolovnatými. Je vhodný pro zaťažené dvojtaktné motory skútrov s oddeleným mazáním aj mazáním zmesi s palivom.

               OSTATNÉ MAZIVÁ           oleje pre štvortakty         oleje pre dvojtakty               

IGOL PROPULS BV 2 RACING

IGOL PROPULS BV 2 RACING

SAE 80W-90
API GL-4

Špeciálny polosyntetický vysokotlaký olej pre prevodovky a spojky motocyklov s dvojtaktnými motormi a prevodovky skútrov.

IGOL PROPULS FOURCHE

IGOL PROPULS FOURCHE

SAE 0W, 5W, 10W, 15W, 20W

Rad vysoko kvalitných olejov s vysokou termooxidačnou stabilitou, vysokou strihovou stabilitou a vynikajúcími mazivostnými vlastnosťami pre teleskopické vidlice motocyklov. Pre optimálne naladenie môžeme zmiešať rôzne viskozitné klasifikace.

IGOL VISCOCHAINE

IGOL VISCOCHAINE

Mastné, ľahko lepivé mazivo. Špeciálne mazivo vyvinuté na mazanie reťazí cestných aj terénnych motocyklov s torznými spojmi aj bez nich. Je vhodné aj pre dalšie druhy reťazí: napr. píl, byciklov, a pod. Obmedzuje trenie a predlužuje životnosť reťazí. Odoláva vode a chráni pred koróziou. Obsahuje rozpúšťadlo na odstránenie usadenín a lepší prienik maziva medzi osy článkov.

IGOL VISCOCHAINE PRO

IGOL VISCOCHAINE PRO

NLGI 2, DIN 51 502 KP2P-30, ISO 6743/9 BFEB 2

Špeciálne mazivo na báze syntetických základových olejov na reťaze všetkých druhov s torznými spojmi aj bez nich. Je vhodné na mazanie reťazí motocyklov na ceste aj v teréne. Vyznačuje sa dobrou prilínavosťou k povrchu reťaze, mazacími vlastnosťami, optimálnou vzlínavosťou pre dokonalé promazanie všetkých častí reťaze.

IGOL FILTER CROSS

IGOL FILTER CROSS

Impregnačný prostriedok určený pre vzduchové filtre motocyklov na rôzne použitie (terén, cross, enduro, trial). Výrobok je velmi adhezívny a účinne zadržuje prachové častice, čím zároveň chráni motor pred abrazivnym opotrebením. Doporučujeme riediť 1:1 s benzínem.

Automobily  |  Nákladné automobily  |  Mobilné stroje  |  Ostatné výrobky 

PROSYNT s.r.o.  |  O firme IGOL  |  Produkty  |  Galéria  |  Kontakt