PROSYNT s.r.o. ...
O spoločnosti IGOL ...
Produkty ...
Osobné automobily...
Nákladné automobily...
Motocykle...
Mobilné a poľnohospodárske stroje...
Ostatné výrobky...
Galéria fotografií...
Napíšte nám...

             Ostatné výrobky.

IGOL VISCOCHAINE

IGOL VISCOCHAINE

Mastné, ľahko lepivé mazivo. Špeciálne mazivo vyvinuté na mazanie reťazí cestných aj terénnych motocyklov s torznými spojmi aj bez nich. Je vhodné aj pre dalšie druhy reťazí: napr. píl, byciklov, a pod. Obmedzuje trenie a predlužuje životnosť reťazí. Odoláva vode a chráni pred koróziou. Obsahuje rozpúšťadlo na odstránenie usadenín a lepší prienik maziva medzi osy článkov.

IGOL VISCOCHAINE PRO

IGOL VISCOCHAINE PRO

NLGI 2, DIN 51 502 KP2P-30, ISO 6743/9 BFEB 2

Špeciálne mazivo na báze syntetických základových olejov na reťaze všetkých druhov s torznými spojmi aj bez nich. Je vhodné na mazanie reťazí motocyklov na ceste aj v teréne. Vyznačuje sa dobrou prilínavosťou k povrchu reťaze, mazacími vlastnosťami, optimálnou vzlínavosťou pre dokonalé promazanie všetkých častí reťaze.

IGOL FILTER CROSS

IGOL FILTER CROSS

Impregnačný prostriedok určený pre vzduchové filtre motocyklov na rôzne použitie (terén, cross, enduro, trial). Výrobok je velmi adhezívny a účinne zadržuje prachové častice, čím zároveň chráni motor pred abrazivnym opotrebením. Doporučujeme riediť 1:1 s benzínem.

IGOL SUPER BLOCK FLUID

IGOL SUPER BLOCK FLUID

FMVSS 116 DOT 5.1, SAE J 703, NFR 12.640, ISO 4926, FORD SAM 6C9103A

Syntetický brzdový olej, tipu LHS. Použiteľné do s brzdou pracujúcich tlmičových systémov (nové modely Citroen). Neobsahuje silikón.

IGOL R-CHAINE

Syntetický mazací spray použiteľný pri vysokých teplotách. Ne obsahuje silikón, a je miešateľné s inými minerálnymi mazivami. Špeciálne pre priemysel, poľnohospodárstvo, a potravinárstvo. Pre teploty od -40C° do 250°C.

IGOL ANTIHUMIDITÉ

Hydrofóbny spray, slúži na zabráneniu skratu pri elektronických zariadeniach, na ochranu spínačov pred vlhkosťou. Obzvlášť vhodné do vlhkých, mokrých prostredí.

IGOL ROULEMENT EP 00

IGOL ROULEMENT EP 00

NLGI 00

Mäkké mazivo na báze lítia, vynikajúce pre ústredné mazanie. Použiteľný pri otvorených pohonoch, a pri vlečnom trení -20C°-do +160C°.

IGOL SHP 50

IGOL SHP 50

NLGI 2+ , DIN 51 502 KP2K-30, STM 7420 B

Viaceúčelové vysokotlakové plastické mazivo na báze lítiovo-vápenatého mydla so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti, na mazanie valivých a klzných ložísk najmä ve vlhkom prostredí. Je schopné namazať väčšinu typov valivých a klzných ložísk so širokým rozsahom otáčok, teplôt a tlakov.

IGOL RALLYE GREASE

IGOL RALLYE GREASE

NLGI 2, DIN 51 502 KP2P-30, ISO 6743/9 BFEB 2

Viacúčelové vysokotlakové a vysokoteplotné plastické mazivo na báze komplexu lítia a syntetického základového oleja. Je vhodné najmä na mazanie valivých ložísk pracujúcich v náročných podmienkach pod vysokým zaťažením a pri vysokých teplotách (-30°C až 180°C).

IGOL PATE TE 1000

Ideálne na mazanie súčiastok pri extrémnych pracovných teplotách,          od -30°C do +1100°C

Automobily  |  Nákladné automobily  |  Mobilné stroje  |  Motocykle 

PROSYNT s.r.o.  |  O firme IGOL  |  Produkty  |  Galéria  |  Kontakt